Ihmiset

Hoivanet Minna Isotalus

Minna Isotalus
Toimitusjohtaja
050 527 6792
minna.isotalus@hoivanet.fi

Anna Forstén
Palvelupäällikkö (lapsiperheiden kotipalvelu, perhetyö, omaishoito)
040 580 2297
anna.forsten@hoivanet.fi

Johanna Virtanen
Palvelupäällikkö (lastenhoito, sairaan lapsen hoito, kodinhoito, Kids Park)
johanna.virtanen@hoivanet.fi

Jouko Komulainen
Talouspäällikkö (laskutus)
040 631 1122
jouko.komulainen@hoivanet.fi

Mikaela Dunder
Markkinointi- ja viestintäpäällikkö
mikaela.dunder@hoivanet.fi

Satu Ahonen
Asiakaspalvelupäällikkö
0407659889
satu.ahonen@hoivanet.fi

Jenni Ukkonen
asiakaspalvelija
jenni.ukkonen@hoivanet.fi